Hakkımızda

Havluna Tekstil 2015 yılında Yusuf Gümüş tarafından kurulmuştur. Havluna Tekstil, havlu ve bornoz üreticisi ve ihracatçısıdır. 2003 yılından beri oluşan üretim birikimi ile müşterilerine kurumsal çözümler sunmaktadır. Üretimin her aşamasında; iplikten dokumaya, boyahane ve konfeksiyon aşamalarına ve ürün pakete girinceye kadar tüm süreci kontrol altında tutan üretici bir firmadır.

Müşterilerimiz için değer ürettiğimizin bilincindeyiz. Müşterilerimizle açık net ve dürüst bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Toplam kalite anlayışı ile doğru ürünü, doğru zamanda müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kalitemizi her geçen gün arttırarak yolumuza devam ediyoruz.

Otel Tekstili

Havlu grubu, alez, çarşaf grubu, pike, yastık, yorgan gibi standart otel tekstili ihtiyaçlarınızda stoktan hızlı gönderi için bize ulaşın. Fiyat teklifi alın…

Toptan Satış

Farklı model ve renklerde havlu, bornoz ve otel tekstili ihtiyaçlarınız için güvenilir bir tedarikçi olarak bize ulaşabilirsiniz.

Sipariş Üzerine Üretim

Firmamız sipariş üzerine özel üretim yapmaktadır. Müşteri etiketi ile üretim yapabilmektedir. Fiyat ve diğer detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.